Firma TERMOPLAST – SNV s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1991. Od vzniku firmy sme realizovali stovky stavieb, či už rodinné domy, bytové domy, administratívne budovy, hotely, penzióny, a iné stavby. Každá jedna stavba má iné špecifikácie a potreby, práve to nás za tie roky obohatilo množstvom skúsenosti a vedomostí, ktoré Vám ponúkame.
Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, ktorá vyplýva z kvalitných výrobkov, ktoré ponúkame a taktiež z kvalitnej a zodpovedne odvedenej práce. Zaoberáme sa predajom a montážou širokej škály produktov, od kotlov pre ústredné kúrenie, slnečných kolektorov pre ohrev teplej úžitkovej vody a podporu kúrenia, tepelných čerpadiel, zásobníkových ohrievačov vody, akumulačných zásobníkov, podlahového a radiátorového kúrenia, až po komínové zostavy z dielov. Produkty, ktoré ponúkame, Vám zabezpečia pohodlie a komfort vo vašom domove aj počas najchladnejších dní. Postarajú sa o teplo domova aj po príchode z dlhšej dovolenky vďaka ovládaniu na diaľku pomocou smartfónu.
Technológie, ktoré dodávame a montujeme, navrhujú a vyrábajú nemeckí a švédski výrobcovia, ktorí sú špičkou na svetovom trhu v oblasti vykurovacej techniky. Výrobky od nás sa vyznačujú šetrnosťou k životnému prostrediu i prevádzkovým nákladom a konštrukciami z kvalitných materiálov, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť, plynulú prevádzku a hlavne úsporu Vašich peňazí.